Nectar Desk’ten İletişim merkezi çözümü

İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun bir iletişim merkezi çözümü bulmak zordur. Ama artık aramanıza gerek yok.

Nectar Desk, çağrı merkezinizi dönüştürecek iletişim merkezi çözümüdür.

Nectar Desk, personeliniz ve müşterileriniz için kolay bir deneyim olacaktır. Sunduğumuz özellikler ile çağrı merkeziniz en verimli haliyle çalışacaktır:

  • Entegre sesli yanıt teknolojisi
  • Bilgisayar telefon entegrasyonu
  • Sesli posta kaydı
  • Otomatik çağrı dağıtma
  • Çağrı transferleri
  • Eklentiler
  • Çağrı izleme

Bulut destekli teknoloji, temel araçlar üzerine kurulumu kolaylaştıran bir teknolojidir. Otomatik güncellemeler yılda iki defa yapılır, aynı zamanda bu teknoloji pek çok kurumun araçlarını desteklemektedir. Bu iletişim merkezi çözümü, pazar paylarını ve kar miktarını arttırarak işletmeye yardımcı olur.

Kullandıkça Öde Çözümü (SaaS) Olan İletişim Merkezi Yönetimi

Nectar Desk bulut iletişim merkezi yazılımı, veri işleme ücretlerini azaltır. Kullanılacak çok sayıda araç sunması ve başlangıç maliyetlerinin düşük olması sebebiyle bu teknoloji, pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Sorunsuz

Bulut iletişim merkezi çözümü olduğu için cihaz satın almaya, organize etmeye ya da güncellemeye gerek yoktur. Ne tür bir merkeze sahip olduğunuza bakılmaksızın, büyük miktarda para tasarrufu garanti edilmektedir.

Kullanım Ücreti Ödeme

İletişim yazılımında yapılan işlemlere göre ödeme prosedüründen kastedilen, ödemelerin yalnızca kullanılan araçlar için yapılacağıdır. Bireysel işletme ihtiyaçlarına göre ölçeklenebilir olduğunundan dolayı boşa para harcanması önlenmiş olur. Hatta tatil sezonları da düşünülmüştür. İhtiyaçların büyük ölçüde değişmiş olması da iletişim merkezi yönetim yazılımı için bir sorun teşkil etmemektedir.

Zamanlanmış Güncellemeler

Düzenli bir şekilde güncelleme yapmak çoğu zaman hatalardan kaçınmak için bir gerekliliktir. Bununla birlikte, deneyimlerinizi daha rahat hale getirmek için iletişim merkezi hizmetlerinizi yılda iki defa güncelliyoruz. Buna kayıt ücreti de dahil.

Çoklu Merkezler için En Uygun Destek

Teknolojinin değişmesiyle iş yükü bölünerek dağıtılacağından yönetim daha rahat çalışır hale gelecektir. Çok merkezli yerlerde de merkezler desteklendikçe, herşey tek bir yerden daha rahat organize edilir hale gelir. Nectar Desk bir hizmet olarak çağrı merkezinizin standartlarını oldukça geliştirir.

Nectar Desk, bu özelliklerin en iyi şekilde kullanılabilmesi için CRM entegrasyonu özelliğiyle Zendesk, Active Campaign, Pipedrive ve Teamwork Desk ile entegre edilebilir.

Ancak hepsi bu kadar değil. Nectar Desk, teknolojinin en ileri safhalarında yer almaktadır. Paranızı cebinizde tutmanızı ve zamanınızı daha iyi değerlendirmenizi sağlayacak analiz gösterge paneli sunuyoruz.

Five9 ve Aircall gibi rakip firmalarla yapılan karşılaştırmalarda, uluslararası telefon numaraları için Nectar Desk’in en iyi çözüm olduğu görülmüştür.

Seçiminiz ortada. Bugün katılın ve Nectar Desk’i kullanmaya başlayın.

Nectar Desk’in işletmenize nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin

 

Numaranın satın alınmasından sonra temsilcilerin kişiselleştirilmesine ve daha fazlasına hemen erişebilmeniz için dakikalar içerisinde kurulabilen kapsamlı bir çağrı merkezi yazılım çözümü sunuyoruz.

IVR, ACD ve daha fazlası

Çağrı Merkezi Yazılımından beklediğiniz tüm standard özellikleri sunuyoruz: IVR, Eklentiler, Arama Kayıtları, Yerel ve Ücretsiz Hat numaraları ve daha fazlası

Gelişmiş Temsilci Analizi

Temsilcilerinizin performanslarını her açısıyla bilmek çok değerlidir. Bundan dolayı, özelleştirilmiş raporlar ve uyarılar ile birlikte temsilcilerinize ait çağrı yanıtlama süresi ile temsilcinin uygunluğunu görebilir, konuşma kayıtları alabilir ve canlı olarak dinleme yapabilirsiniz.

7/24 Destek

Birinci sınıf destek almak için ekstra ödeme yapmanıza gerek yok. Bilgili destek ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz her an size yardımcı olmak için hazırdır.

Özellikler

Gerçek Zamanlı Gösterge Panelleri

Gelişmiş Analiz

ACD

Arama Kaydı

Sınırsız Sayıda Arama İşleme

Geri Aramalar

Sınırsız Sayıda Kuyruk

Mükemmel Destek

Nectar Desk – Bulut Çağrı Merkezi Yazılımı, tam anlamıyla olması gerektiği şekliyle hizmetinizde

 

Bizler, Nectar Desk’te her bir müşterimizin onlar için sunduğumuz çözümü denemeleri gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple, müşterilerimizi, sunduğumuz çözümü satın almadan önce tüm ihtiyaçlarının karşılandığından emin olmaları için tüm özelliklere erişebildikleri deneme sürümünü kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Tüm deneme sürümlerine ücretsiz olarak alıştırma desteği sunuyoruz. Bulut Çağrı Merkezi yazılımımız ile müşteri hizmetlerinizi nasıl daha iyi hale getireceğimizi göstermek için sizi NectarDesk’e bir şans vermeye davet ediyoruz.

Nectar Desk Fiyat Karşılaştırma Çizelgesi

 

İşletme büyüklüğüne ve tek bir operatöre ya da yüzlerce operatöre hizmet verilmesine bakılmaksızın sunduğumuz özelliklerin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Temel Ses

Gelişmiş Telefon Fonksiyonelliği
Destek Ekipleri ve Çağrı Merkezleri için

 

$29

Aylık, Temsilci başına

 

Sınırsız Sayıda Gelen Yerel Çağrı*

Gelişmiş Çağrı Merkezi Fonksiyonelliği

Entegrasyonlar

Tek Tuşla Arama

Gerçek Zamanlı Gösterge Panelleri

Otomatik Ekran Uyarısı

5/24 Telefon/Sohbet/E-posta Desteği

Planları Karşılaştır

Çoklu Kanal

Telefon + SMS + Sohbet + E-posta
Ekipler İçin Eksiksiz Yardım Masası

 

$49

Aylık, Temsilci başına

 

Temel Plandaki tüm özellikler

Canlı Sohbet

E-posta / Geri Dönüşümlü Yardım Masası

Sınırsız Temsilci

Limitsiz Kuyruk

 

…………………………………….

Planları Karşılaştır

Limitsiz

Power Dialer + Çoklu Kanal
Limitsiz Arama. Satış Ekipleri için İdeal

 

$99

Aylık, Temsilci başına

 

Çoklu Kanal’daki tüm özellikler

Power Dialer

Herkesi arayabilirsiniz

SLA

 

 

…………………………………….

Planları Karşılaştır

Gelişmiş deneme sürümünü 14 günlüğüne Ücretsiz sunuyoruz.
Test Aramaları için Kredi ve Telefon numarası dahil.
ÜCRETSİZ DENEMEYİ BAŞLAT

* Limitsiz Arama, Adil Kullanım Politikasına Bağlıdır