Nectar Desk’ten Gelen arama çağrı merkezi

Daima iyi iş yapmak, kullanıcılara sunulan kaliteli çevrimiçi olanaklar ile daha fazlasının sonucuna dayanmaktadır.

Daima iyi iş yapmak, kullanıcılara sunulan kaliteli çevrimiçi olanaklar ile daha fazlasının sonucuna dayanmaktadır. Nectar Desk, sunulan çevrimiçi imkanları işleme almanın ve kullanıcıları cezbetmenin en uygun yollarını çok iyi bilmektedir.

Gelen tüm çağrıları cevaplayan çağrı merkezleri için harika bir çağrı merkezi sistemine sahip olmak çok önemlidir. Gelen arama çağrı merkezlerinin ihtiyaçları vardır ve Nectar Desk bu ihtiyaçları karşılamak için burada. Gelen arama çağrı merkeziniz, çağrı merkezinizi çok etkili kılacak özelliklerin hepsine erişebilecektir:

 • Entegre sesli yanıt teknolojisi
 • Telefon numaraları
 • Bilgisayar telefon entegrasyonu
 • Sesli posta kaydı
 • Otomatik çağrı dağıtma
 • Çağrı transferleri
 • Eklentiler
 • Çağrı kuyruk yönetim
 • Çağrı izleme

Ve daha fazlası!

Nectar Desk, operasyonları iyi bir şekilde geliştirmek için kullanıcılara yakınlık gösterebilecek, motivasyona sahip, yetenekli çalışanları hazırlamaktadır.

Bu gelen arama çağrı merkezinin yetenekli çalışanları, her kullanıcının ucuz ve kolay yardım aldığından emin olmak için çeşitli eğitimlerden geçmişlerdir.

Nectar Desk’in İşleyişi

Gelen arama çağrı merkezi hizmeti, pek çok olanakla beraber farklı aksanların kolay anlaşılabilmesi ve kolay müşteri sistemiyle son kullanıcıların herhangi bir konuda yapmış oldukları sorguları pozitif bir şekilde yanıtlayabilir.

Gelişmiş araçlar ve teknolojiler kullanıldığı için gelen arama çağrı merkezi hizmeti, mümkün olan her zaman kullanıcılarıyla iletişim halinde kalmaya devam eder. Ayrıca müşteri hizmetleri çağrı merkezi personeli kanalıyla açık müşteri desteği de sunar. Kullanıcı odaklı çağrı merkezi yazılımı, bir iş geliştirmek için oldukça yararlıdır.

Nectar Desk’in mevcut Gelen Arama Çağrı Merkezinizden daha çok tercih edilmesinin sebepleri

Yüksek teknolojili alt yapı ile harika iletişim olanaklarının olmasından dolayı, herhangi bir şikayet kolaylıkla çözülüp manipüle edilebilir. Gelen arama çağrı merkezi yazılımıyla gelen şikayetleri hızlı ve kolay bir şekilde çözeceksiniz.

Nectar Desk, tüm olayları profesyonel ve kibar bir şekilde çözüme ulaştırır. Ana hedef, patron ve çalışanlarla görüşülerek, bağlılıklarınızın dışına çıkmadan işletmenizi çok yükseklere çıkarmaktır.

Müşteri odaklı gelen arama çağrı merkezi çözümüyle şikayetleri pozitif bir şekilde çözecek, aynı zamanda, aynı şikayet ile tekrar karşılaşmayacaksınız. Bu sayede sağlıklı bir müşteri-iş ilişkisi oluşacaktır.

Hizmetlere her zaman erişebilirsiniz

Gelen arama çağrı merkezi, farklı noktalarıyla gelen aramalar için büyük bir işleve sahiptir, ayrıca, müşterilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılar. Kullanıcılara 7/24 sunulan bazı olanaklar bulunmaktadır. Bunlar; Müşteriler, Kanal Desteği, Teknik Destek ve Sipariş işleme olanaklarıdır.

Otomatik çağrı izleme, kayıt alma ve IVR sistemimiz gibi birinci sınıf özelliklerimize ilaveten, çağrı analizleri, zamandan ve paradan tasarruf sağlayacak şekilde işletmenizle ilgili detaylı olarak bilgilenmenizi sağlayacaktır.

Çağrıların hangi saat diliminde zirve yaptığını kestiremiyor musunuz? Sorun değil. Nectar Desk’in analizleri sonucu alacağınız veriler sayesinde temsilcileriniz ile ilgili planlar yapabilir ve atamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, Nectar Desk, aşağıda belirtilen en iyi CRM servisleriyle entegre edilerek işletmenizin gelişimine yardımcı olur:

 • Zendesk
 • Active Campaign
 • Pipedrive
 • Teamwork Desk

Five9 ve Aircall gibi rakip firmalarla karşılaştırıldığımız alternatif çalışmalarda, Nectar Desk’in en iyi seçim olduğu açıkça görülecektir. İşletmeniz büyüyecek ve gelişecektir. Bugün başlayın ve sektörünüzdeki en iyi gelen arama çağrı merkezini oluşturun.

Nectar Desk’in işletmenize nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin

 

Numaranın satın alınmasından sonra temsilcilerin kişiselleştirilmesine ve daha fazlasına hemen erişebilmeniz için dakikalar içerisinde kurulabilen kapsamlı bir çağrı merkezi yazılım çözümü sunuyoruz.

IVR, ACD ve daha fazlası

Çağrı Merkezi Yazılımından beklediğiniz tüm standard özellikleri sunuyoruz: IVR, Eklentiler, Arama Kayıtları, Yerel ve Ücretsiz Hat numaraları ve daha fazlası

Gelişmiş Temsilci Analizi

Temsilcilerinizin performanslarını her açısıyla bilmek çok değerlidir. Bundan dolayı, özelleştirilmiş raporlar ve uyarılar ile birlikte temsilcilerinize ait çağrı yanıtlama süresi ile temsilcinin uygunluğunu görebilir, konuşma kayıtları alabilir ve canlı olarak dinleme yapabilirsiniz.

7/24 Destek

Birinci sınıf destek almak için ekstra ödeme yapmanıza gerek yok. Bilgili destek ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz her an size yardımcı olmak için hazırdır.

Özellikler

Gerçek Zamanlı Gösterge Panelleri

Gelişmiş Analiz

ACD

Arama Kaydı

Sınırsız Sayıda Arama İşleme

Geri Aramalar

Sınırsız Sayıda Kuyruk

Mükemmel Destek

Nectar Desk – Bulut Çağrı Merkezi Yazılımı, tam anlamıyla olması gerektiği şekliyle hizmetinizde

 

Bizler, Nectar Desk’te her bir müşterimizin onlar için sunduğumuz çözümü denemeleri gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple, müşterilerimizi, sunduğumuz çözümü satın almadan önce tüm ihtiyaçlarının karşılandığından emin olmaları için tüm özelliklere erişebildikleri deneme sürümünü kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Tüm deneme sürümlerine ücretsiz olarak alıştırma desteği sunuyoruz. Bulut Çağrı Merkezi yazılımımız ile müşteri hizmetlerinizi nasıl daha iyi hale getireceğimizi göstermek için sizi NectarDesk’e bir şans vermeye davet ediyoruz.

Nectar Desk Fiyat Karşılaştırma Çizelgesi

 

İşletme büyüklüğüne ve tek bir operatöre ya da yüzlerce operatöre hizmet verilmesine bakılmaksızın sunduğumuz özelliklerin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Temel Ses

Gelişmiş Telefon Fonksiyonelliği
Destek Ekipleri ve Çağrı Merkezleri için

 

$29

Aylık, Temsilci başına

 

Sınırsız Sayıda Gelen Yerel Çağrı*

Gelişmiş Çağrı Merkezi Fonksiyonelliği

Entegrasyonlar

Tek Tuşla Arama

Gerçek Zamanlı Gösterge Panelleri

Otomatik Ekran Uyarısı

5/24 Telefon/Sohbet/E-posta Desteği

Planları Karşılaştır

Çoklu Kanal

Telefon + SMS + Sohbet + E-posta
Ekipler İçin Eksiksiz Yardım Masası

 

$49

Aylık, Temsilci başına

 

Temel Plandaki tüm özellikler

Canlı Sohbet

E-posta / Geri Dönüşümlü Yardım Masası

Sınırsız Temsilci

Limitsiz Kuyruk

 

…………………………………….

Planları Karşılaştır

Limitsiz

Power Dialer + Çoklu Kanal
Limitsiz Arama. Satış Ekipleri için İdeal

 

$99

Aylık, Temsilci başına

 

Çoklu Kanal’daki tüm özellikler

Power Dialer

Herkesi arayabilirsiniz

SLA

 

 

…………………………………….

Planları Karşılaştır

Gelişmiş deneme sürümünü 14 günlüğüne Ücretsiz sunuyoruz.
Test Aramaları için Kredi ve Telefon numarası dahil.
ÜCRETSİZ DENEMEYİ BAŞLAT

* Limitsiz Arama, Adil Kullanım Politikasına Bağlıdır