Nectar Desk giden arama çağrı merkezi çözümü

Mevcut müşteriler ile potansiyel müşterilere aramalar yapan merkezler, giden arama ya da iletişim merkezleri olarak da bilinirler.

Bu merkezler, çağrı almadan proaktif yardım etme ve sorgulama yapma sebepleriyle satın alıcıları ararlar. Bulut tabanlı giden arama çağrı merkezi yazılımının kullanımı ile şirketler müşterileriyle daha aktif bir şekilde iletişime geçebiliyorlar.

Nectar Desk

Giden arama çağrı merkezi yazılımı olarak Nectar Desk ile üst düzey telefon çözümleri ve organizasyonuyla yenilikler yapabilmek mümkün hale gelir. Nectar Desk ile proaktif destek alır, ayrıca müşteri iletişim kanallarını aynı anda yönetebileceğiniz ortak bir platformdan yeni işlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Proaktif Destek

Giden aramalar yapmak proaktif destek almanızı sağlar. Problemler oluşmadan önce müşterilerinizle iletişime geçmeniz, müşterilerinizin güvenini kazanmanızı sağlayacaktır.

Araştırma

Şirketinizin en iyi desteği verdiğinden emin olmak için müşterilerinize isteklerini nasıl yerine getirebileceğinizi sormalısınız. Giden arama çağrı merkezi, kapsamlı telefon anketleri yapabileceğiniz bir platform sağlar.

Yenilikler ve Genişleme

Bu çağrılar, alıcılar ile dostça ilişkiler kurmanızı sağlar. Bir paket yenilenmek istendiğinde, müşterileri bilgilendirmek ve ekstra müşteri fırsatları hakkında detaylı bilgi vermek için bir telefon görüşmesi yapmak en uygun yoldur.

Başarı Takibi

Giden arama çağrı merkezi yazılımıyla şirketiniz yapılan görüşmelerdeki müşteri bilgilerini toplar, aynı zamanda görüşmelerin başarı oranlarını takip eder.

En Etkili Uygulamalar

Kurumlar, gerçek zamanlı telefon görüşmelerinin etkili olduğunu düşünsede, bu konuyla ilgili esas olan maliyetleri düşürüp verimliliği arttıran tahmini çeviriciler gibi çağrı yönetim işlemleriyle aramanın doğru zamanda doğru şekilde yapılabilmesidir.

Şirket telefon görüşmeleri, rahatsızlık olarak görülür. Dolayısıyla telefon görüşümelerinin kısa ve öz olması esastır. Müşteriyi kızdırmaktan kaçınmak için yapılan aramanın bir sebebinin olması gereklidir. Takip metriklerinin kullanılmasıyla, giden arama çağrı merkezi yazılımıyla en yüksek karlara ulaşabileceğiniz modeller ile çalışabilirsiniz.

İşletmeye Uygun

Eğer şirketiniz, problemlerden kaçınmak, genişlemeye teşvik etmek ve müşterilere daha iyi hizmet vermek amacıyla alıcılar ile etkileşimde bulunmak istiyorsa, giden arama çağrı merkezi yazılımı denenmeye değerdir. İşteki tüm ilerlemeler, sistemde tek bir yerde toplanacak ve aramaların her birini daha etkili hale getirecektir.

Giden arama çağrı merkeziniz, rekabetten daha yüksek bir seviye çıkmalıdır. Çağrı merkezi analizi, çağrı takibi, performans takibi ve diğer tüm standart çağrı merkezi özelliklerinin tek bir üründe sunulabilmesi gerçekten zordur.

Ama artık Nectar Desk var. Nectar Desk ile giden arama çağrı merkeziniz, temsilcilerinizin harika işler yapması için gerekli olan tüm standart çağrı merkezi özelliklerini bünyesinde barındırır:

 • Entegre sesli yanıt teknolojisi
 • Telefon numaraları
 • Bilgisayar telefon entegrasyonu
 • Sesli posta kaydı
 • Otomatik çağrı dağıtma
 • Çağrı transferleri
 • Eklentiler
 • Çağrı izleme

Nectar Desk, piyasadaki en iyi çözümlerden bazıları olan CRM entegrasyonları ile beraber çalışır:

 • Zendesk
 • Active Campaign
 • Pipedrive
 • Teamwork Desk

Yönetim kadronuz için de hayatı kolaylaştırıyoruz. Hangi saatlerde personel çalıştırılacağını öngörmek zordur. Tahminci çağrı analizi gösterge panelimiz ile yöneticileriniz, temsilci performanslarını değerlendirebilir, performanslara ve ihtiyaç duyulan saatlere göre planlama yapabilirler.

Dış kaynaklı bir iletişim merkeziyle çalışmak yerine, Nectar Desk’in yardımıyla kendi giden arama çağrı merkezinizi kontrol edebilirsiniz. Sunmuş olduğumuz uygun fiyatlar, çağrı merkeziniz için Nectar Desk’in doğru çözüm olduğunu göstermektedir.

Seçiminiz ortada. Bugün katılın ve Nectar Desk’i kullanmaya başlayın.

Nectar Desk’in işletmenize nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin

 

Numaranın satın alınmasından sonra temsilcilerin kişiselleştirilmesine ve daha fazlasına hemen erişebilmeniz için dakikalar içerisinde kurulabilen kapsamlı bir çağrı merkezi yazılım çözümü sunuyoruz.

IVR, ACD ve daha fazlası

Çağrı Merkezi Yazılımından beklediğiniz tüm standard özellikleri sunuyoruz: IVR, Eklentiler, Arama Kayıtları, Yerel ve Ücretsiz Hat numaraları ve daha fazlası

Gelişmiş Temsilci Analizi

Temsilcilerinizin performanslarını her açısıyla bilmek çok değerlidir. Bundan dolayı, özelleştirilmiş raporlar ve uyarılar ile birlikte temsilcilerinize ait çağrı yanıtlama süresi ile temsilcinin uygunluğunu görebilir, konuşma kayıtları alabilir ve canlı olarak dinleme yapabilirsiniz.

7/24 Destek

Birinci sınıf destek almak için ekstra ödeme yapmanıza gerek yok. Bilgili destek ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz her an size yardımcı olmak için hazırdır.

Özellikler

Gerçek Zamanlı Gösterge Panelleri

Gelişmiş Analiz

ACD

Arama Kaydı

Sınırsız Sayıda Arama İşleme

Geri Aramalar

Sınırsız Sayıda Kuyruk

Mükemmel Destek

Nectar Desk – Bulut Çağrı Merkezi Yazılımı, tam anlamıyla olması gerektiği şekliyle hizmetinizde

 

Bizler, Nectar Desk’te her bir müşterimizin onlar için sunduğumuz çözümü denemeleri gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple, müşterilerimizi, sunduğumuz çözümü satın almadan önce tüm ihtiyaçlarının karşılandığından emin olmaları için tüm özelliklere erişebildikleri deneme sürümünü kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Tüm deneme sürümlerine ücretsiz olarak alıştırma desteği sunuyoruz. Bulut Çağrı Merkezi yazılımımız ile müşteri hizmetlerinizi nasıl daha iyi hale getireceğimizi göstermek için sizi NectarDesk’e bir şans vermeye davet ediyoruz.

Nectar Desk Fiyat Karşılaştırma Çizelgesi

 

İşletme büyüklüğüne ve tek bir operatöre ya da yüzlerce operatöre hizmet verilmesine bakılmaksızın sunduğumuz özelliklerin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Temel Ses

Gelişmiş Telefon Fonksiyonelliği
Destek Ekipleri ve Çağrı Merkezleri için

 

$29

Aylık, Temsilci başına

 

Sınırsız Sayıda Gelen Yerel Çağrı*

Gelişmiş Çağrı Merkezi Fonksiyonelliği

Entegrasyonlar

Tek Tuşla Arama

Gerçek Zamanlı Gösterge Panelleri

Otomatik Ekran Uyarısı

5/24 Telefon/Sohbet/E-posta Desteği

Planları Karşılaştır

Çoklu Kanal

Telefon + SMS + Sohbet + E-posta
Ekipler İçin Eksiksiz Yardım Masası

 

$49

Aylık, Temsilci başına

 

Temel Plandaki tüm özellikler

Canlı Sohbet

E-posta / Geri Dönüşümlü Yardım Masası

Sınırsız Temsilci

Limitsiz Kuyruk

 

…………………………………….

Planları Karşılaştır

Limitsiz

Power Dialer + Çoklu Kanal
Limitsiz Arama. Satış Ekipleri için İdeal

 

$99

Aylık, Temsilci başına

 

Çoklu Kanal’daki tüm özellikler

Power Dialer

Herkesi arayabilirsiniz

SLA

 

 

…………………………………….

Planları Karşılaştır

Gelişmiş deneme sürümünü 14 günlüğüne Ücretsiz sunuyoruz.
Test Aramaları için Kredi ve Telefon numarası dahil.
ÜCRETSİZ DENEMEYİ BAŞLAT

* Limitsiz Arama, Adil Kullanım Politikasına Bağlıdır