VoIP Tekliflerinize Yeni Gelir Akışı Ekleyerek Karınızı Arttırın

Markanız, Beyaz Etiket Çağrı Merkezi Yazılım Platformumuzda!

Raporlama ve Analiz: Geleceğe giden, daha yüksek marjlara ve yeni fırsatlara ulaşacağınız yol.

 

Beyaz etiket çözümümüz ile tekliflerinizde, raporlama ve analizi de içeren bulut tabanlı çağrı merkezi yazılımımızı kullanabilirsiniz. Bu sayede, çekirdek VoIP ürün tekliflerinin doğal tamamlayıcısı olan müşterilere verilen değerin artması ile yüksek marjlı hizmetlerden gelen karların artması şeklinde bir geri dönüş elde edersiniz.

Karlarınızı arttırın

Makul ve rekabetçi fiyatlandırma: Alt çizginizi arttırır. Kullandıkça Öde (SaaS) çözümünü tekliflerinize eklediğinizde, müşterilerle pazarlık yaparken bu size daha fazla marj sağlar ve size daha yüksek işletme marjı olarak geri döner.

Rekabetter öne geçin

VoIP çalışmalarınızı farklılaştırın ve müşterilerinize daha fazla değer vererek rekabet avantajını ele geçirin. Mevcut müşterileriniz ile ilişkilerinizdeki sadakat ve eşitlik derecesini arttırın.

Tam bir pazar desteğine erişin

Satış ekibiniz, destek personeliniz ve mevcut müşterileriniz arasında kesintisiz geçiş yapabilmeniz için işletme dönüşüm hizmetleri, satış eğitimi, pazarlama malzemeleri, bilgi tabanı ve tüm diğer kaynakları içermektedir.

Özellikler

Gerçek Zamanlı Gösterge Panelleri

Gelişmiş Analiz

ACD

Arama Kaydı

Sınırsız Sayıda Arama İşleme

Geri Aramalar

Sınırsız Sayıda Kuyruk

Mükemmel Destek

Beyaz Etiket Bilgisi İsteyin

 

Daha fazla bilgi isteyin ve daha yüksek marjlar ile artan gelirlere giden serüveninize başlayın

Adınız*

İş E-postanız*

Telefon Numaranız*

Nectar Desk – Bulut Çağrı Merkezi Yazılımı, tam anlamıyla olması gerektiği şekliyle hizmetinizde

 

Nectar Desk’i çok basit düşüncelerle inşa ettik – bir müşteriden ürünü denetmeden ve üründen memnun olmasını sağlamadan önce para talep etme, kullanımını oldukça basit yap ve tüm müşteriler ile etkileşimi tek bir çatı altında topla. Bulut Çağrı yazılımımızın müşterilerinize olan hizmetlerinizin kalitesini nasıl arttıracağını gösterebilmemiz için sizi Nectar Desk’e bir şans vermeye davet ediyoruz.

Alt sınıf VoIP sağlayıcıları, marjları oldukça aşağıya çeker. Belkide bugün, pazardaki binlerce VoIP sağlayıcısı arasında karda kalmak ve kendinizi farklı kılmak için tekliflerinizi yeniden gözden geçirmenin tam zamanıdır. Bu durumdan endişe duyuyor musunuz?

Hayatta kalmak için bir planınınız var mı?

VoIP ve telefon sistemi sağlayıcılarına, hizmet tekliflerinin kapsamını genişletme ve müşterilerine sundukları değeri arttırma konularında yardımcı olduk.